KAMAZ Spausdinti
Kategorija Prekės pavadinimas Prekės kodas
KAMAZ Veržlė M10 X1,25 kolektoriaus 1/21647/27
KAMAZ Smeigė M10x1.5/M10x1.5 64/26/18 purkš. Tvirt. 1/35468/31
KAMAZ Varžtas+veržlė kardano M10x1.25 1/59709/31
KAMAZ Varžtas variklio 1/59903/21
KAMAZ Varžtas M8-6gx14 suporto 1/60431/21
KAMAZ Veržlė M8x1.5 1/61008/11
KAMAZ Tarpinių kompl G53 1000001-53
KAMAZ Tarpinės variklio bloko 1000101-740
KAMAZ Indėklai pagrindiniai (st) 95 1000102-7405
KAMAZ Indėklai pagrindiniai R1-94,5 1000102R1-740